[Image]
[Image]

Среда, 28.09.2022, 21:17

Приветствую Вас Прохожий | RSS

[Image]
[Image]

[Image]

Главная[Image]Регистрация[Image]Вход
Меню сайта
[Image]

Новости портала
[Image]

Погода в Житомире
[Image]

Мини-чат
200
[Image]

[Image]
[Image]


НАШІ ДОНОРИ

Фундации

Фундація для України (далі Фундація), громадська організація заснована в 2007 за ініціативою фахівців в галузі менеджменту донорських програм і розвитку громадянського суспільства, яка ставить на меті залучення та розвиток ресурсів для підтримки ініціатив, які покращують якість життя громадян. Задля виконання своєї місії Фундація сприяє розвитку нових методів філантропії в України, пропонуючи місцевому бізнесу ефективні та прозорі інструменти для здійснення їх благодійних проектів, створює умови для системних змін та тривалого соціального ефекту. Фундація не працює задля прибутку. У здійсненні благодійних програм Фундація дотримується принципів рівноправного партнерства та прозорості.

Основні напрямки діяльності:
  • Підтримка соціального підприємництва

  • Сприяння розвитку венчурної філантропії

  • Розвиток програм збору коштів у трудових колективах

  • Створення партнерств між приватним та громадським секторами

  • Розробка механізмів моніторингу та оцінювання соціального ефекту корпоративних благодійних програм

 

Фундація для України має Наглядову раду, до складу якої входять відомі експерти у галузі корпоративної соціальної відповідальності, громадянського суспільства та прав людини. Наглядова рада здійснює стратегічне керівництво та консультує Фундацію.

Фундація для України  серед перших в Україні, хто розпочав підтримку проектів соціального підприємництва.  Її цікавить поширення концепції та практики соціальної відповідальності бізнесу і впровадження моделі венчурної філантропії.  Фундація є найкращим партнером для працедавців, які більш налаштовані на проведення кампанії у співпраці з організацією зі збору пожертв, ніж на надання безпосередньої фінансової допомоги численним громадським організаціям.ПРОЕКТ «КУРСИ ВТРАЧЕНИХ РЕМЕСЕЛ»

Соціальна мета проекту: допомога у оволодінні навичками вишивки, бісероплетіння, гончарства, лозоплетіння соціально вразливим верствам населення, знаходження ринків збуту для їх продукції, надання якісних послуг, що відкриє можливості їх адаптації, працевлаштування, оволодіння комунікативними навичками, задоволення соціальної потреби та покращення якості життя.

[Image]
[Image]
Форма входа
[Image]

Календарь новостей
«  Сентябрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
[Image]

Поиск
[Image]

Друзья портала
Рунный посох: официальный сайт фестиваля славянских искусств
Rambler's Top100

Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов
[Image]

Новость дня
[Image]

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
[Image]


[Image]Copyright velgo © 2022 Zhitomir[Image]